27 listopada 2015 r. w szkole zgodnie z tradycją odbyły się andrzejki. Św. Andrzej za pośrednictwem wróżek i wróżbitów, w których role wcieliły się dzieci, uchylał rąbka tajemnicy wszystkim tym, którzy chcieli poznać swą przyszłość. Poprzez wróżby przygotowane z pomocą rodziców, uczniowie klas trzecich wprowadzali młodszych kolegów w świat magii oraz uczyli szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.

Uczestnicy wróżb mogli dowiedzieć się, co ich czeka w najbliższej przyszłości. Losując losy poznawali przyszłe zawody, przebijając papierowe serca szpilką - imiona przyszłych sympatii. Rzucali kostkami i obierzynami z jabłka. Odkrywali tajemnicze kubki. Dowiedzieli się o magicznych znaczeniach kolorów. To tylko niektóre wróżby. Podczas przepowiadania przyszłości było dużo radości, ale wszyscy byli świadomi, że tylko zabawa.

Po południu uczniowie klas III wzięli udział w integracyjnej dyskotece. Rodzice zasponsorowali dzieciom słodki poczęstunek, no i chipsy, których na co dzień nie je się na terenie szkoły.

Zabawę i wróżby nadzorowały panie: Renata Dworniak i Urszula Buksińska.