20 grudnia 2013 r. - Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły okres, na który długo czekają dorośli i dzieci.
To czas, w którym wszystko wydaje się łatwiejsze, a w sercach ludzi rodzi się dobro i pokój.

Po raz kolejny w naszej szkole ostatni dzień nauki przed Świętami Bożego Narodzenia również był dniem szczególnym.
W klasach odbyły się spotkania opłatkowe, a w sali gimnastycznej wszyscy mogli obejrzeć przedstawienie jasełkowe.
Postacie Maryi, Józefa i Mędrców wprowadziły nas w uroczysty nastrój.
Uczniowie klas piątych przypomnieli historię Narodzenia Pańskiego.
Piękna scenografia, oprawa muzyczna, kolorowe stroje,
a przede wszystkim dzieci, które bardzo wczuły się w swoje role - zachwyciły wszystkich.
Przedstawienie było uświetnione śpiewem kolęd w wykonaniu naszego szkolnego chórku.
Jasełka zostały przygotowane pod kierunkiem nauczyciela religii p. Jakuba Popeckiego.

Było zarówno poważnie, jak i wesoło.
Każdy miał szansę pośpiewać kolędy.

Za spotkanie i piękne jasełka Pan Dyrektor serdecznie podziękował
oraz złożył uczniom, ich rodzicom i nauczycielom świąteczno-noworoczne życzenia.

Następnie zostały wręczone nagrody za najpiękniejsze ozdoby świąteczne.

red. Małgorzata Laskowska

zdj. Renata Dworniak