Порядок звільнення учнів від відвідування уроків в Початковій школі №138 м. Лодзь

1. Podstawa prawna - Правова основа

2. Regulamin zwalniania uczniów w czasie zajęć lekcyjnych. - Порядок звільнення учнів під час шкільних уроків.

3. Regulamin zwalniania uczniów z lekcji podczas nieobecności nauczyciela - wiadomości wysyłane do rodziców przez dziennik elektroniczny LIBRUS. - Порядок звільнення учнів від уроків через відсутність вчителя – повідомлення висилаються батькам за допомогою електронного щоденника LIBRUS.

4. Procedura postępowania w przypadku zwalniania ucznia z zajęć wychowania fizycznego. - Порядок звільнення учнів від відвідування уроків фізичної культури.

5. Procedura postępowania w przypadku zwalniania ucznia z nauki drugiego języka obcego. - Порядок звільнення учнів від вивчення другої іноземної мови.

6. Procedura postępowania w przypadku zwalniania ucznia z zajęć informatyki. - Порядок звільнення учнів від відвідування уроків інформатики.

7. Procedura postępowania w przypadku zwalniania ucznia z zajęć wychowania do życia w rodzinie. - Порядок звільнення учнів від відвідування уроків підготовки до сімейного життя.

8. Procedura postępowania w przypadku zwalniania ucznia z zajęć religii. - Порядок звільнення учнів від відвідування уроків релігії.

Накази директора Початкової школи №138 м. Лодзь
від 28 серпня 2020 р.
 «Про функціонування школи під час епідемії
COVID-19»